Motus Dag Pro Drive

SV Motus dag ProDrive

Beste eerste- en tweedejaars studenten.
Woensdag 11 december is er een bedrijfsexcursie geregeld voor jullie naar Prodrive Technologies. Jullie worden om 14:00 verwacht bij prodrive voor een presentatie en rondleiding. Prodrive is een fabrikant van verschillende producten die gebruikt worden in de aandrijftechniek. Voor meer informatie over Prodrive kijk op prodrive-technologies.com
Na het bedrijfsbezoek verwelkomt Cafe Dunne ons voor een borrel om deze dag goed af te sluiten! Hier zal het voor alle Mechatronica studenten happy hour zijn van 18.00 tot 19.00 (bier/fris voor €1.50). Ook zal er bij de aanvang van de borrel pizza en een gratis drankje op jullie wachten dat ons wordt aangeboden namens Prodrive.

Kort samengevat:
Bedrijfsbezoek: Prodrive Technologies
Wanneer: Woensdag 11 December 14:00 tot 17:00
Waar: Science Park Eindhoven 5530, 5692 EL Son

Bedrijfsbezoek

Na het bedrijfsbezoek:
Borrel bij Cafe Dunne
Wanneer: 11 December 18:00 tot in de nacht
Waar: Café Dunne, Schoolstraat 4, 4811 WB Breda

Borrel Cafe Dunne

Klik op de Google Calender links om het event met adres en info toe te voegen aan je agenda.

Adres Prodrive: Science Park Eindhoven 5530

Scroll to top