Voort Workshop

Voort: Sollicitatie Training

Op Donderdag 8 juni komen de dames van Voort langs om een uitgebreide sollicitatie training te geven! Hiervoor zijn 25 plekken beschikbaar dus schrijf je snel in!

Na de workshop zullen we gezellig gaan borrelen bij de Dunne, hier wordt natuurlijk voor eten gezorgd!


Lees hieronder het bericht van de dames van Voort:

Hallo allemaal,

In deze training zullen wij ingaan op de volgende onderwerpen: wat zijn mijn kwaliteiten en ontwikkelpunten (zowel technisch als persoonlijk), hoe presenteer je jezelf, tips & tricks over salarisonderhandeling. Dit alles zal er voor gaan zorgen dat je een stage of eerste baan weet te vinden die goed bij je past.

Wil jij met een goed gevoel je sollicitatiegesprekken aan gaan en daar uit kunnen halen wat jij voor ogen hebt? Meld je aan voor onze sollicitatietraining op donderdag 8 juni 2023. Wat wij van je vragen is om de Carrièretest vooraf in te vullen en geprint mee te nemen naar de training.

Maar dit is nog niet alles, er valt namelijk nog een leuke prijs te winnen bij deelname aan de training. Dus schrijf je vooral in! We hopen jullie 8 juni te zien!

Groetjes Malou en Leigh (Voort)

Planning

Donderdag 08/06/2023

15:00: Opening en introductie door Voort.
15:15: Start workshop.
17:30 Afsluiting workshop.

18:00 Start borrel Café Dunne

Scroll to top