We zijn op 16 januari op een unieke inhouse-middag geweest georganiseerd bij Van Beek Schroeftransport in Drunen door Voort! Dit was een geweldige kans om een kijkje achter de schermen te nemen bij de productie en werking van schroeftransporttechniek en de product van Van Beek.

Wie is Van Beek?

Van Beek is een specialist in het ontwerpen, fabriceren en onderhouden van klantspecifieke schroeftransporteurs, bulkwagenvullers en schroefwarmtewisselaars. Deze worden gebruikt in sectoren zoals de chemische, farmaceutische, milieu- en voedingsmiddelenindustrie. Met een bewezen staat van dienst sinds 1950, een wereldwijd bereik en een team van 50 enthousiaste experts, is Van Beek een pionier in maatwerkoplossingen.

Programma van de middag

🕛 11:45 – Verzameling bij Avans Lovensdijkstraat (gebouw LA).
🕐 13:00 – Start bij Van Beek met een korte welkomst van de directeur.
🔧 13:30 – Interactieve technische activiteiten:
• Toren van Hanoi spelen met bovenloopkranen.
• Het aanvullen van zakken tot een juist gewicht met schroeftransport machine!
• Rondleiding door de productiehal
📚 15:00 – Kahoot-quiz met alle facts die we over de dag geleerd hebben.
🚍 15:30 – Vertrek met de bus terug naar Breda voor een gezellige borrel bij Voort op het kantoor. 🕕 18:00 – Terugkomst bij [eindpunt.

Categories: