Buckethats 2023-2024

Stel je dit voor: je staat midden in de menigte op een bruisend buitenfestival, omringd door lachende gezichten en opzwepende muziek. Maar wacht, wat zie je daar? Uit het niets verschijnt een hoedje dat oplicht als een vuurtoren in de nacht. Het fluistert naar je: “Ben je klaar om de dansvloer te veroveren in stijl die zelfs festivalgoden doet opkijken? Voor slechts 12 euro kan dat droombeeld van jou werkelijkheid worden! 🔥🔥

Vul simpelweg het formulier in, en voilà! Je bent op weg om de trotse eigenaar te worden van een SV Motus festivalhoedje dat zelfs de zon een beetje jaloers zal maken op zijn glans. Klaar om het festivalterrein te laten schitteren?” 😉🎉☀

Ga naar de website van SV Motus, naar de merchandise, en bestel nu!
De eerste set is limited edition dus wees er snel bij! Dan kan je jouw bucket hat nog voor Intents Festival binnenkrijgen! 🎪🎶

Lijkt dit je wat? Vul dan het forms in en betaal de 12,- euro tikkie! Wanneer het forms niet werkt kan je een mailtje met je naam en maat (M 0f L) naar secretaris@sv-motus.nl

Scroll to top