Ludieke Motus Sticker Contest

Vanaf 28 augustus start de half jaarlijkse SV Motus “Ludieke Motus Sticker Contest” wedstrijd. Stuur vanaf deze datum je leukste -en natuurlijk ludiekste- foto’s of korte filmpjes door van Motus stickers. Stuur je content via Instagram naar @sv_motus.

Denk hierbij aan beeldmateriaal op exotische locaties, tijdens unieke gebeurtenissen of op hilarische momenten. Al deze foto’s of filmpjes moeten tussen 2/01/2024 en 17/6/2024 gemaakt zijn en natuurlijk een Motus sticker bevatten. Ook moet je kunnen aantonen waar de foto gemaakt is of moet het beeldmateriaal GPS informatie bevatten.

De winnaar wordt gekroond tot “Ludieke Sticker Koning der SV Motus” en is tevens de trotse eigenaar van de enige echte “SV Motus Ludieke Sticker” wisselbokaal.

Zie onderstaande content voor inspiratie.

Scroll to top