Pizzalezing Hoppenbrouwers

PizzaLezing - Hoppenbrouwers

Van eenmanszaak in de elektrotechniek naar een allround technisch dienstverlener. In ruim honderd jaar groeide Hoppenbrouwers Techniek uit tot sterspeler in de techniek. Onze 1700 medewerkers en jaarlijks duizenden klanten onderstrepen dat. Heel Nederland weet ons inmiddels te vinden op het gebied van elektrotechniek, werktuigbouwkunde, industriële automatisering, beveiliging, sprinklers, duurzame energie en technisch beheer.

Op 15 december kwam Hoppenbrouwers Techniek een Pizzalezing geven om meer te vertellen over de verschillende disciplines, ambities en actuele projecten. Door het brede scala aan werkgebieden is er bij Hoppenbrouwers Techniek altijd wel een passende stageopdracht/baan voor jou te vinden.

De lezing ging onder andere over:

  • Master System Integration
  • Unified Namespace
  • Slimme sensoren
  • Dashboarding
De foto’s vind je hierrr..

Planning Lezing

Donderdag 15/12/2022
Avans Hogeschool Breda, Gebouw LA, Xplora 4.

16:00: Opening en introductie Hoppenbrouwers.
16:15: Start presentatie
17:30: Afsluiting presentatie
18:00: Borrel met pizza bij Café Dunne!

Borrel Locatie

Scroll to top